Top

درباره اَریسمان :اریسمان صنعت توس

گروه صنعتی ماشین های فرایند دایکست (DMI Group)در سال 1389 با هدف تامین ماشین آلات و تجهیزات اتوماسیون دایکست،اقلام مصرفی و واسطه ای همچون روانسازهای پایه آبی و کمکی،گریس های ضد لحیم و کمکی، انواع روانسازهای پیستون، بوته های گرافیتی و سیلیکون کاربایدی، کوره های بوته ای، قالب های دایکست، گان اسپری های دوزمانه، پیستون های مس برلیوم و غیره تاسیس گردید.به مرور تمرکز این شرکت بر روی تامین ماشین آلات دایکست با برند YIZUMI چین و تجهیزات اتوماسیون جانبی با برند JS تایوان قرار گرفت .

هم اکنون فرایند دایکست تحت عنوان شرکت اَریسمان صنعت توس به عنوان نماینده انحصاری ماشین آلات دایکست ایزومی در ایران علاوه بر تامین ماشین آلات دایکست، تجهیزات اتوماسیون و جانبی پروسه دایکست را نیز در سبد محصولات خود جای داده و در این راستا با شرکت  JSتایوان همکاری می نماید. تجهیزات اتوماسیون همچون مذاب ریز اتوماتیک، اسپریر، قطعه گیر، سیستم های اتوماتیک روانکاری پیستون، میکسر اتوماتیک روانساز قالب، پرس تریم، ترمورگولاتور قالب و غیره از جمله محصولاتی است که استفاده از آنها با توجه به شرایط روز این صنعت، در حال گسترش می باشد.

بدیهی است استفاده از ماشین آلات و تجهیزات دایکست با حداقل توقف و تعمیرات و حداکثر تکرارپذیری در پروسه تزریق، لازمه تولید اقتصادی قطعات با حداقل ضایعات می باشد. از آنجا که تعداد زیادی از ماشین آلات دایکست ایران فرسوده شده و واجد شرایط فوق نمی باشند و البته به دلایل مختلف امکان خرید ماشین آلات نو اروپایی نیز برای عمده کارخانجات دایکست دارای توجیه اقتصادی نمی باشد، شرکت اَریسمان سعی نموده ضمن معرفی برند معتبر YIZUMIچین به بازار ایران ، انتخاب مطمئن دیگری را نیز به غیر از ماشین آلات نو و دست دوم اروپایی برای کارخانجات محترم دایکست فراهم آورد.

هم اکنون و طی 4سال تلاش بی وقفه، بیش از  20 دستگاه ماشین دایکست YIZUMI از سایز 90 تن الی 900 تن در کارخانجات و صنایع مختلف ایران در زمینه تولید قطعات خودروئی، رادیاتورهای خانگی ، صنایع گاز سوز و یراق آلات مشغول فعالیت بوده و تعدادی نیز در مراحل نصب و راه اندازی میباشد.

درباره ایزومی YizumiYIZUMI

شرکت YIZUMI چین با نام کاملGuangdang Yizumi Precision Machinery Co .LTD  یک شرکت تولید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در مقیاس بسیار وسیع است که در زمینه های تحقیق و توسعه، تولید و بازاریابی و خدمات پس از فروش ماشین آلات دایکست، ماشین های تزریق پلاستیک و ماشین های تزریق لاستیک فعال و پیشرو می باشد.

این شرکت در سال 2002 در منطقه صنعتی شهر Shunde چین تاسیس گردیده و علاوه بر کارخانه اصلی آن با وسعت 80.000 متر مربع و بیش از 2.000 نفر پرسنل ماهر، هم اکنون دو کارخانه دیگر نیز با همین وسعت در شهر های  Jiangsuشانگهای وWusha  گوانجو تاسیس نموده است تا ظرفیت خود را برای ورود به بازارهای جدید بیش از پیش افزایش دهد.

توان مالی قوی و بهره گیری از دانش تحقیق و توسعه افراد توانمند و با تجربه در بخش های طراحی، تولید وخدمات پس از فروش ، YIZUMI را به یکی از بهترین و پیشروترین عرضه کنندگان این نوع ماشین آلات تبدیل نموده است.

ساخت ماشین آلات دایکست کلد چمبر از سایز 140تن تا 4500 تن و همچنین ماشین دایکست هات چمبر از سایز 8 تن الی 400 تن از قابلیت های منحصر به فرد این شرکت می باشد.
این شرکت در حال حاضر دهها نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش را در سرتاسر دنیا و درکشورهائی نظیر روسیه، لهستان، ترکیه، تایلند، مالزی، اندونزی، آرژانتین، برزیل، هند ، ایران و ... فعال نموده است.
YIZUMI با خرید شرکت HPM یکی از سازندگان بسیار قدیمی و توانمند ماشین آلات دایکست و پلاستیک آمریکا در سال 2011، سعی دارد با استفاده از دانش فنی و تجربیات این شرکت امریکائی بازارهای اروپا و امریکا رانیز نسبت به خرید محصولات خود بیش از پیش ترغیب نماید.

این شرکت همچنین قصد دارد تا پایان سال 2016 پروژه ساخت تجهیزات اتوماسیون جانبی و رباتهای چند محور مورد استفاده در این صنعت را نیز با برند YIZUMI به پایان برساند. بدین معنی که در آینده نزدیک سلول کامل (جزیره دایکست) شامل ماشین و کلیه ادوات و رباتهای مورد استفاده در آن با برند YIZUMI به بازار عرضه خواهد گردید.